Kompromitująca porażka z Wiadrowcami

• autor: buszmen85, 2011-11-15 19:02

Kapitan Jean-Luc Picard doskonale wie jak opisać rewanżowy pojedynek z Wiadrowcami -> FACEPALM. Bo co innego można powiedzieć po kompromitującej porażce 6:18.

Co można powiedzieć po takiej porażce, po stylu jaki zaprezentowaliśmy a dokładniej jego braku. Od razu przychodzi na myśl Victorious z poprzedniego sezonu. Tam również przeciwnik dominował w każdej dziedzinie piłkarskiego rzemiosła a Beyzymowie nie potrafili nawiązać walki. W piątek było podobnie z Wiadrowcami.

Mnożyło się od błędów, niedokładnych podań, przegranych pojedynków indywidualnych. Każdy zawalił jakąś bramkę, nikt nie wyglądał choćby przyzwoicie.  Oczywiście nie można odmówić chęci,  niektórzy szarpali, próbowali i dla nich brawa.

Trzeba oddać rywalowi, że zaprezentował się na prawdę świetnie. Nie jedna drużyna w lidze polegnie z tak grającą drużyną. Ale skupmy się na Beyzymach:

A) Musimy częściej grywać, bo wielu wyraźnie brakowało ogrania. Wspominając choćby Adriana, który wystąpił po raz pierwszy od czasu grania na boisku parkowym ? :O

B) Nie biegaliśmy, w ogóle !. Powinno to wyglądać: podanie, wyjście na pozycja, podanie powrotne. A tak każdy pozostawał sam z ograniczonymi możliwościami do rozegrania. Pozostawał drybling, który rzadko kończył się sukcesem.

C) Nie wykorzystaliśmy atutu przewagi liczebnej. Powinniśmy wysoko atakować pressingiem, do zajechania. I tak na zmianę, zabrakło tego !

D) Za to ilość zmian podziałała niekorzystnie. Nie mogliśmy normalnie wejść w mecz.

E) W najbliższym czasie zostanie poświęconych kilka weekendów na gierki wewnętrzne na Zaporoskiej. Jak słusznie Maras zauważył zatraciliśmy kombinacyjność i zespołowość z grania na pętli Krzyki (wszyscy atakują  - wszyscy bronią)

autor: buszmen85 2011-11-15 19:31:52

Profil buszmen85 w Futbolowo FC 72 przegrali z Wiadrowcami 1:15

autor: bartosz.gebel 2011-11-21 13:49:12