FC Oyca Beyzyma - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

nasz profil

Papa!

• autor: buszmen85, 2012-11-25 18:02

FC Ojca Beyzyma w tym sezonie zdecydowanie zawodzi. Zespół znajduje się w dołku z którego nie potrafi się podnieść. Frekwencja jest niska a na dodatek nie można liczyć na pewne osoby i z tego powodu niestety trzeba się z nimi pożegnać.

Odeszli:

Adrian Rudziński - bardzo rzadko pojawia się na meczach Beyzymów; poświęcił się w całości C-klasowemu Turowi Wrocław

Dominik Gałęski - dawno i rzadko widziany na naszych meczach

Tomasz Naryniecki - nie wrócił po ciężkiej kontuzji kolan

Dawid Królak - zdecydowanie za często nie przychodził na mecze na które się potwierdzał; szkoda, ale nie można na nim polegać

Maciej Widża Wójcik -  totalnie przesadził swoim beztroskim podejściem do meczu; już nigdy więcej nie będziemy tolerowali gry na kacu, pod wpływem alkoholu czy po jaraniu

To chyba jeszcze nie koniec..

autor: dawid__ 2012-11-25 19:32:29

Profil dawid__ w Futbolowo Ale zebym sie tu dowiadywal takich rzeczy :) ? To jak ze zwolnienien Benhakkera przez Late. Faktycznie moglo sie tak zdarzyc ze nie przyszedlem na mecz, ale ostatnie 2 mecze(bo chyba o nie glownie sie rozchodzi?) ze Sparta i DA Anatonii nie mialy na stronie potwierdzenia, ani tez nie dostalem zadnego smsa, wiec uznalem je za odwolane? Chyba ze juz sie na facebooka calkowicie przerzuciliscie, jednak tego juz nie monitoruje.

pozdrawiam i licze goraco na przywrocenie mnie do skladu jako ze wkradlo sie tu chyba troche nieporozumien, rzecz jasna obiecuje poprawe.

autor: cinek86 2012-11-27 12:32:37

Profil cinek86 w Futbolowo nie znam historii dawida z potwierdzaniem meczów ale jego postawa sportowa na boisku jest wporzo zawsze zależy mu na dobrej grze, uważam, że powininen dostać jeszcze jedną szansę a napewno będzie dociekliwszy czy mecze się odbywają czy też nie. co do reszty sprawa jest jasna

autor: naryn111 2012-11-27 15:48:27

Profil naryn111 w Futbolowo Jesli chodzi o mnie to kontuzja ciągle doskwiera ale jest szansa że zagram od wiosny (wg lekarzy ale z tym róznie bywa) takze proszę mnie nie skreślać ;)

autor: wujas_m 2012-11-30 18:55:12

Profil wujas_m w Futbolowo Ale narozrabiali: Dawid no i Maciej Wójcik, po Was tego się nie spodziewałem.
A tak na poważnie to wracajcie :P

autor: buszmen85 2012-11-30 23:35:01

Profil buszmen85 w Futbolowo dla Naryna czeka miejsce; dla Dawida może jest jakaś szansa powrotu z ultimatum - ale nie chcę go tłumaczyć i wypominać, to że nie przychodził na potwierdzone mecze nie jest pojedynczym wypadkiem - to notorycznie się zdarzało przez historię gry w PA; dla widży nie ma żadnych szans powrotu - fajny kolega z niego i to nie zmienia mojego punktu widzenia, ale nie musi z nami grać w drużynie

autor: maras357 2012-11-30 23:56:28

Profil maras357 w Futbolowo Co do Naryna to tak jak Seba napisał miejsce czeka, co do Dawida, to napiszę tylko, że to faktycznie nie pierwszy już raz, że się deklaruje a nie było go. Mecz ze Spartą miał potwierdzenie na dzień przed, poza tym można czasem podpytać samemu a nie czekać na gotowe. jak w przypadku Dawida tak w przypadku i Widży obaj spoko jako koledzy, ale o ile Dawid może dostanie jeszcze szanse o tyle Widża nie traktuje poważnie gry z nami i takich osób na boisku nie chcemy.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

FC Ojca BeyzymaFC Błonie
FC Ojca Beyzyma 5:6 FC Błonie