nasz profil

Aktualności

Podsumowanie miesiąca Maj.

• autor: maras357, 2009-06-09 18:57

Czy Maj był udany dla naszej drużyny ? Jak nasza drużyna radziła sobie w lidze ? Jaka była sytuacja w tabeli ? Czy drużyna przybliżyła się do awansu o klasę wyżej, czy też może straciła jakiekolwiek szanse na awans ?

Dowiesz się tego czytając nasze podsumowanie.

Miesiąc Maj rozpoczął się od powrotu Marka Kopaczyńskiego do składu po groźnej kontuzji.Do meczu w maju przystąpiliśmy będąc w tabeli na miejscu 17-18. Po nie najlepszym początku w rozgrywkach playareny (10 spotkań - 4 zwycięstwa i aż 6 porażek ) przystępowaliśmy do nowego miesiąca bojowo i pozytywnie nastawieni. Wiedzieliśmy również, że nasza gra się poprawi, ponieważ niektórzy zawodnicy mieli sporą przerwę w grze i kwestią czasu było zgranie się ponowne i powrócenie do optymalnej formy.

Pierwszy mecz: Tajfun Waligruchy : FC Oyca Beyzyma  2:14

Kadra meczowa:

1. Marek Kopaczyński              (1 bramka, 4 asysty)
2. Paweł Przyk                           (3 bramki, 3 asysty)
3. Sebastian Frączek
4. Tomasz Naryniecki              (4 bramki)
5. Łukasz Markowski               (2 bramka)
6. Maciej Wójcik
7. Karol Podgorski                   (3 bramki)

Pierwszy mecz i bardzo pewne zwycięstwo ze słabym przeciwnikiem, mimo tego 3 pkt i nasza gra napawa optymizmem.

8. Karol Podgorski

Najprawdopodobniej z powodów atmosferycznych drużyna przeciwna nie stawiła się w całości co zaowocowało kolejnymi 3 pkt w postaci walkowera.

Trzeci mecz: EZP Squad : FC Oyca Beyzyma  5:10

1. Marek Kopaczyński          (1 bramka, 4 asysty)
2. Paweł Przyk                       (4 bramk, 2 asysty)
3. Sebastian Frączek           (1 asysta)
4. Zbigniew Nawara             (1 bramka)
5. Krzychu Jaworski             (2 bramki)
6. Piotr Rydzak                      (1 bramka)
7. Tomasz Naryniecki          (1 bramka)

Po dwóch meczach zakończonych zwycięstwami przystąpiliśmy do meczu z 3 drużyną ligi. Dzięki bardzo dobrej komunikacji oraz dobremu zgraniu składu w tamtym meczu wywieźliśmy bardzo pewne 3 pkt z boiska przeciwników i spokojnie można powiedzieć, że był to mecz jeden z najlepszych w naszym wykonaniu i kto wie czy nie najlepszy.

Czwarty mecz: FC Oyca Beyzyma : Tajfun Waligruchy   14:6

1. Sebastian Frączek         (2 bramki, 2 asysty)
2. Zbigniew Nawara
4. Maciej Wójcik                  (1 bramka)
5. Dawid Królak
6. Karol Podgorski
7. Łukasz Strójwąs            (3 bramki)

Po pewnym zwycięstwie z 3 drużyną ligi nie dopuszczaliśmy myśli ze mogło być inaczej jak 3 pkt ze słabo spisującą się drużyną Tajfuna. I tak właśnie się zakończył ten mecz pewnym zwycięstwem i kolejnymi 3 pkt. Zaczęliśmy się powoli piąć w tabeli. Zawodnikiem meczu został nasz kapitan Sebastian Frączek.

Piaty mecz: Kanonierzy : FC Oyca Beyzyma  0:4

1. Sebastian Frączek              (1 bramka)
2. Zbigniew Nawara               (1 bramka, 1 asysta)
3. Arkadiusz Rożniatowski    (1 bramka)
4. Łukasz Markowski
5. Marek Kopaczyński            (1 asysta)  kontuzja
6. Dawid Królak                      (1 bramka)
7. Piotr Wojdon                       (2 asysty)

Nadszedł czas na kolejny mecz tym razem przeciwnikiem miała być drużyna Kanonierów.Pierwsze minuty meczu dały nam prowadzenie po bardzo ładnym uderzeniu naszego kapitana Sebastiana Frączka. Mieliśmy sporo sytuacji ale dzięki bardzo dobrej postawie bramkarza drużyny przeciwnej nie mogliśmy strzelić kolejnej bramki i spokojnie dograć do końca meczu. W końcówce jednak udało się udokumentować naszą przewagę strzelając, aż 3 bramki i zakończyć mecz zwycięstwem. Zawodnikiem meczu został nasz kapitan Sebastian Frączek.

Szósty mecz: FC Oyca Beyzyma : Red Devils  13:8

1. Sebastian Frączek             (2 asysty)
2. Paweł Przyk                         (3 bramki, 3 asysty)
3. Adrian Rudziński                (2 bramki, 2 asysty)
4. Maciej Wójcik                      (1 bramka)
5. Łukasz Markowski
6. Rafał Stachowicz               (1 bramka, 1 asysta)
7. Karol Podgorski                 (4 bramki)
8. Tomasz Naryniecki           (2 bramki)

Kolejny mecz z wymagającym rywalem bo z pierwsza drużyną w tabeli. Na pewno nasza drużyna była zdeterminowana żeby wygrać ten mecz za porażkę w poprzednim meczu z drużyną Red Devils 5:6. Motywacja drużyny oraz wiara we własne umiejętności po pięciu  wygranych meczach z rzędu była tak wielka, że nasza drużyna prowadziła do przerwy aż 7:1.Lekkie rozkojarzenie w drugiej połowie pozwoliło przeciwnikom zdobyć 7 bramek lecz nasi zawodnicy nie byli im dłużni i strzelili kolejne 6 bramek i z pewnym wynikiem zakończyli mecz wygraną z liderem tabeli. Zwycięstwo w tym meczu było podwójne, ponieważ udało się zrewanżować i nasi piłkarze kontynuowali dobrą passe 6 meczy i 6 zwycięstw. Zawodnikiem meczu został nasz kapitan Sebastian Frączek.

Siódmy mecz: FC Oyca Beyzyma : Alkoholicy z piwnicy  19:2

1. Sebastian Frączek          (1 bramka, 4 asysty)
2. Marek Kopaczyński         (7 bramek, 2 asysty)
3. Paweł Przyk                      (2 bramki, 3 asysty)
4. Maciej Wójcik                   (2 bramki, 1 asysta)  kontuzja
5. Zbigniew Nawara           (3 bramki, 1 asysta)
6. Krzychu Jaworski           (1 bramka, 3 asysty)
7. Dominik Gałęski            (2 asysty)

Do kolejnego meczu nasza drużyna przystąpiła z większą wiedzą na temat przeciwnika, ponieważ nasz kapitan dowiedział się że większa część drużyny przeciwnej to była drużyna Tajfuna. Także należało się spodziewać, iż będzie to łatwy mecz i taki był mimo tego, że długo nie mogliśmy strzelić pierwszej bramki i jak już ona padła to była to bramka samobójcza.

Ósmy mecz: Grunwald Wrocław : FC Oyca Beyzyma  6:9

1. Sebastian Frączek           (2 asysty)
2. Zbigniew Nawara            (1 bramka, 1 asysta)
3. Marek Kopaczyński          (2 bramki, 3 asysty)
4. Krzychu Jaworski             (2 bramki, 2 asysty)
5. Łukasz Strójwąs              (4 bramki, 1 asysta)
6. Maciek Swół

W następnym meczu czekał nas trudny przeciwnik. Mimo tego, że pogoda była nie najlepsza bo padało w kratkę co 5 minut to mecz się odbył. Trzeba przyznać, że boisko na którym zagraliśmy było kapitalne do gry w piłkę. Udało się nam wygrać mecz z trudnym przeciwnikiem. Z ważniejszych wydarzeń to fakt że był to pierwszy mecz do którego przystąpiliśmy z bramkarzem ( Maciek Swół ) w składzie oraz zawodnikiem meczu wybrany został Krzychu Jaworski.

Dziewiąty mecz: Psiak Elite Team : FC Oyca Beyzyma  1:27

1. Sebastian Frączek                (1 asysta)
2. Arkadiusz Rożniatowski      (4 bramki, 5 asyst)
3. Maciej Wójcik                         (1 asysta)
4. Łukasz Markowski                (3 bramki)
5. Dawid Królak                         (3 bramki, 2 asysty)
6. Marek Kopaczyński              (5 bramek, 3 asysty)
7. Paweł Przyk                           (8 bramek, 7 asyst)
8. Marcin Wekiera                     (4 bramki, 5 asyst)

Do tego meczu przystępowaliśmy w niewiedzy, ponieważ był to pierwszy mecz naszego przeciwnika w playarenie. Po pierwszej połowie meczu gdzie wygrywaliśmy 1:12 drużyna przeciwna pękła i przestała walczyć kompletnie co zaowocowało strzeleniem kolejnych 15 bramek. Mogliśmy sobie urządzić festiwal strzelecki dzięki temu. Mimo tak wysokiej wygranej, zdobyciu kolejnych 3 pkt i przedłużeniu kapitalnej passy( 9 meczy – 9 zwycięstw )nie można było się mocno cieszyć ze zwycięstwa bo nie pograliśmy prawie w ogóle piłkę poza pierwszą połową. Jednak nie można nie zauważyć, że dzięki takiej wygranej drużyna poprawiła sobie bilans bramkowy.

Miesiąc Maj był najlepszym naszym miesiącem w playarenie jak do tej pory. W przeciągu tego miesiąca wyśrubowaliśmy rekord klubowy 9 meczy 9 zwycięstw i passe można było kontynuować w następnym miesiącu. W tabeli playareny udało się awansować na 6 miejsce z 4 pkt straty do 5 drużyny, ale i z bezpieczną przewagą nad 7 drużyną  bo aż  15 pkt. Ten miesiąc bardzo nas przybliżył do awansu do 1 Open ligi playareny, ponieważ w związku z zawirowaniami w 1 lidze( degradacja drużyn z powodu nie rozgrywania meczy) odpadło parę drużyn i z 2 Open ligi może awansować aż 5 drużyn.

Sami oceńcie i komentujcie jakie mamy szanse i czy ten miesiąc był udany.

Również głosujcie kto według Was powinien zostać wybrany zawodnikiem miesiąca Maja.

Co przyniesie czerwiec? Dowiemy się za miesiąc w kolejnym podsumowaniu.