Plotki transferowe

• autor: maras357, 2009-07-06 23:17
Okienko transferowe otwarte, wielkie transfery Realu na świecie nie pozostają bez echa, a plotek transferowych od groma. Plotki dotykają również naszą drużynę.
Jak podają nieoficjalne źródła drużyna FC Oyca Beyzyma po wywalczeniu awansu do 1 Open ligi zamierza się wzmocnić paroma zawodnikami. Plotka głosi, iż drużyna jest poważnie zainteresowana trzema zawodnikami Tura Wrocław. Zarząd drużyny nie potwierdza, ani nie zaprzecza tym informacjom, ale nieoficjalne źródła donoszą, że FC Oyca Beyzyma chce zapełnić tymi zawodnikami lukę powstałą w wyniku odejścia dwóch zawodników oraz noszących się z zamiarem opuszczenia drużyny kolejnych trzech. Niewykluczone również, że Beyzymowie będą chcieli przyjąć na testy, któregoś zawodnika z rozwiązanej drużyny Cienie Dzikich Bobrów. Jak wiemy plotki mają często w sobie ziarnko prawdy i niedługo się przekonamy, które z nich były prawdziwe.