Podsumowanie czerwca

• autor: buszmen85, 2009-07-16 02:25
Oto spóźnione ale jakże ważne podsumowanie czerwca. Zobacz jak radziliśmy sobie w ostatnim miesiącu playareny w II lidze OPEN Wrocław.

W czerwcu rozegraliśmy 16 spotkań z czego 12 wygraliśmy, zaliczyliśmy 1 remis i 3 porażki.

FC Oyca Beyzyma 1:2 Czternasta Team

FC Oyca Beyzyma 1:1 EZP Squad

Boka Żuniors 10:8 FC Oyca Beyzyma

Słabo zaczęliśmy miesiąc. Już na początku zaliczyliśmy 2 porażki i remis, a mecze te były jak najbardziej do wygrania. Przeciwnicy byli w  naszym zasięgu.

FC Oyca Beyzyma 11:1 Czternasta Team

FC Oyca Beyzyma 8:4 KS Tur Wrocław

Kolejne dwa mecze okazały się pewnymi zwycięstwami. Nie potwierdziły się plotki o kryzysie w drużynie "Świętych" z Beyzyma.

FC Oyca Beyzyma 4:5 Najebka

Sensacyjna porażka stała się faktem. Skazywana na pożarcie Najebka zagrała świetny mecz, w przeciwieństwie do nas. Ta porażka bolała.

DreamTeam [DT] 9:11 FC Oyca Beyzyma

FC Oyca Beyzyma 11:10 Szlachta Wrocławia

Dwa mecze, które przejdą do historii. Mimo braku ludzi, mimo deszczu, mimo wyraźnie przegrywanego meczu do przerwy, potrafiliśmy obrócić losy. Determinacja drużyny była kluczem do wywalczenia tych 6 punktów.

FC Oyca Beyzyma 7:4 Sparta Ołbin

Twierdza 3:30 FC Oyca Beyzyma

FC Oyca Beyzyma 10:3 Pierogi

Alkopoligamia 1:10 FC Oyca Beyzyma

Żywiec Wrocław 3:4 FC Oyca Beyzyma

Żytnia Wrocław 3:8 FC Oyca Beyzyma

FC Oyca Beyzyma 19:1 Najebka

FC Oyca Beyzyma 17:1 Szlachta Wrocławia

Zmęczenie, braki kondycyjne i kadrowe doprowadziły do słabych wyników w początku czerwca. Dopiero w połowie miesiąca przestały się pojawiać problemy liczebnościowe wśród Beyzymów co doprowadziło do serii sukcesów. 10 zwycięstw z rzędu stanowi nowy rekord naszego klubu.

Miesiąc zaczeliśmy na 6stym miejscu z 4 punktami straty do 5tej drużyny, a skończyliśmy na 3eciej z 20 punktami przewagi nad kolejną ekipą! Brawo Beyzymowie !! Coś co w kwietniu wydawało niemożliwe stało się faktem. Dzięki zaangażowaniu i uporowi, grając nawet 4 mecze w tygodniu, dogoniślimy czołówkę wskakując na podium. W przyszłym sezonie czekają nas trudniejsze wyzwania, ale wierzę, że i tym razem wyjdziemy z tego zwycięsko !! Do zobaczenia na boisku.

Seba