Goodbye

• autor: maras357, 2009-07-19 14:16
Z zespołu odchodzą: Łukasz Markowski "Boban" oraz Karol Podgorski vice król strzelców naszej drużyny. Obaj mieli wkład w awans naszej drużyny do 1 ligi.  Odchodzą, ponieważ szukają nowych wyzwań tworząc nową drużynę w 2 lidze playareny. Życzymy im powodzenia oraz dziękujmy za grę w naszej drużynie.

autor: wujas_m 2009-07-19 19:12:45

Profil wujas_m w Futbolowo Rozmawiałem dziś z bobanem i karolem, obaj po rozmowie ze mną deklarują chęć gry w FC Beyzyma. Boban ma się skontaktować z Krzyśkiem odnośnie stroju ostatecznie do jutra, aktualnie jest zaangażowany w sprawy prywatne. Karol stroju nie kupuje, vice król strzelców mimo to byłby widoczny w grze:P

autor: buszmen85 2009-07-19 20:31:42

Profil buszmen85 w Futbolowo z tego co mi wiadomo.. oboje oficjalnie odchodzą.. ale jakby była potrzeba to chętnie zagrają z nami.. powstała wizja tworzenia naszej drugiej drużyny w II lidze.. zapatruje się na to z optymizmem :)