Pożegnania

• autor: buszmen85, 2009-11-23 20:05

Kadra FC Ojca Beyzyma jest jedną z najliczniejszych w całej Playarenie, a jednak nie widać tego na boisku w tym sezonie. Frekwencja jest bardzo słaba, a gramy przeważnie raz w tygodniu i to na weekend. Na WTF nie mieliśmy zmiany, na drugim meczu z Wiadrowcami tylko jedną, a na meczu z Kuźnikami mieliśmy 2 osoby z Tura, bo brakowało ludzi. Nie wygląda to najlepiej. Tym bardziej, że nasza drużyna nie należy do najmłodszych i brakuje ludziom kondycji, także wiele zależy od ilości zmian w meczu.

Więcej w newsie.

Potrzeba świeżej, dyspozycyjnej krwi, która będzie równocześnie wzmocnieniem dla poszczególnych formacji. To jednocześnie oznacza, że pożegnamy się z niektórymi osobami. Dzisiaj z dwoma.

Pierwszą z nich jest Kozioł czyli Michał Kozłowski. Przyszedł do drużyny przed sezonem i miał być wzmocniem obrony. Wystąpił tylko w jednym meczu, z Boką Żuniors i słuch o nim zaginął. Okazał się transferowym niewypałem.
sezon 09/10:    1 mecz - 0 bramek - 0 asyst - łącznie 60 minut

Drugą osobą jest Pita czyli Piotr Rydzak. Przed sezonem były pewne oczekiwania, że mimo niedawno wziętego ślubu, wygeneruje czas na piłkę nożną. Nic z tego nie wyszło. Jest zawalony pracą a każdą wolną chwilę poświęca małżonce. Szkoda. Mamy głęboką nadzieję, że gdy tylko znajdzie czas to wróci do nas i będzie stanowił o sile obrony Beyzymów.
sezon 08/09:    13 meczów - 3 bramki - 3 asysty - łącznie 950 minut
sezon 09/10:    1 mecz - 0 bramek - 0 asyst - łącznie 20 minut