Wszystko o piątku !

• autor: buszmen85, 2009-12-02 20:35

Dzięki możliwości grania meczy towarzyskich, Beyzymowie zdecydowali się na grę w piątkowym miniturnieju. Oto kilka rzeczy o których trzeba wiedzieć:

- w naszej grupie jest Ołbin Team (o 16:00) i Kokolino (o 17:20)
- jeżeli zajmiemy miejsce 1-2 w grupie to zagramy półfinał z rywalem z drugiej grupy (może to być Spartan Leśnica, Czarni  lub Sparta Wrocław) a potem albo finał albo mecz o 3ecie
- jeżeli zajmiemy 3 miejsce w grupie to zagramy tylko jeden mecz o 5 miejsce
- gramy na połówkach Grochowej po 30 minut
- mecz z Ołbinem zaczyna się równo o 16:00 więce trzeba przyjść wcześniej
- każdy przynosi składkowe 10zł na wynajem Sztabowej (więcej informacji niżej)
- gramy w strojach klubowych, nie zapominamy o czapkach, szalikach i jakimś ciepłym dresie, żeby nie przeziębić się

Lista obecności: zibi, boban, maras, seba, pryku, adi, sprzedo, filipowski, puyol, stanik, wujas

W dalszej części newsa wrzuciłem maila organizacyjnego z turnieju oraz rozpiske meczy.

Witam wszystkich kapitanów,
Tak jak już mówiłem każdemu z osobna gramy w piątek od godziny 16:00 do 20:00. Proszę jednak o stawienie się przed czasem rozgrywania pierwszego spotkania,ponieważ rozpiska jest bardzo napięta i musimy zacząć pierwsze mecze punktualnie o 16:00.

Mecze rozgrywane będą w poprzek boiska na Grochowej. Wiem, że niektórzy z Was są tym faktem niepocieszeni, ale:
- po pierwsze: nie ma fizycznej możliwości rozegrania tylu meczów w tak krótkim czasie na jednym boisku
- do drugie: chcemy aby rozgrywki prezentowały się w reportażu niezwykle dynamicznie. Mecze na małym
boisku nam to gwarantują
- po trzecie: każda drużyna ma szeroki skład - im więcej meczów rozegramy tym więcej zawodników pogra, a o to przecież głównie chodzi

Rozgrywki potraktujemy jako swoisty mini turniej. Każdy mecz musi być umówiony na Playarenie.
Jako, że (jak zwykle) niektórzy z Was narzekali na to, że chcieliśmy, aby wszystkie mecze były ligowymi,
pozostawiamy Wam prawo zadecydowania przy umówieniu każdego meczu pomiędzy sobą. Sami więc musicie dogadać się jak chcecie traktować dany mecz. Mecze fazy grupowej muszą być umówione przed piątkiem. Umawiajcie się już dzisiaj wedle rozpiski (załącznik) na boisku przy ul. Grochowej:
Nie ma się co obawiać - blokada na umawianie większej ilości spotkań na jednym boisku została tymczasowo zdjęta.

Dotyczy to tylko tego boiska. Potwierdźcie wszystkie mecze maksymalnie do jutra.Każdy ma do umówienia tylko 2 mecze póki co. Proszę więc o spinkę:) Mecze fazy pucharowej wprowadzimy do systemu po zakończeniu "turnieju".

Drużyny podzieliłem na 2 grupy. Wziąłem przy tym pod uwagę 2 przesłanki do takiego skonstruowania grup:
- 2 najlepsze (póki co:D) drużyny ligi: Ołbin i Spartan Leśnica zostały rozstawione. W ten sposób trafią na siebie najszybciej w półfinale. Czy będzie to finał? Póki piłka w grze...
- Drużyna Sparty nie może być w grupie z Ołbinem, ponieważ te drużyny rozegrały już ze sobą 2 mecze ligowe w tym sezonie. Jeśli jednak trafią na siebie w dalszej rundzie mecz zostanie uzgodniony jako towarzyski.

Rozpiskę fazy grupowej przesyłam w załączniku. Gramy 4+1. Wszystkie mecze rozgrywane będą po 30 minut - bez przerwy. Brak przerwy spowoduje większą płynność i brak dodatkowego zamieszania. Jeżeli jakaś drużyna rozgrywa 2 mecze pod rząd ma prawo do maksymalnie 10 minut przerwy. Myślę, że szerokie kadry spowodują, że nie będzie wielu wyczerpanych zawodników:)

Faza pucharowa:
1 miejsce grupy A zmierzy się w półfinale z 2 miejscem grupy B.
1 miejsce grupy B zmierzy się w półfinale z 2 miejscem grupy A.
3 miejsce grupy A zmierzy się w meczu o 5 miejsce z 3 miejscem grupy B.
Przegrani półfinałów zagrają o 3 miejsce.
Zwycięscy półfinałów zagrają o 1 miejsce.

Jeżeli faza pucharowa będzie przebiegać bez żadnych poślizgów czasowych możliwe będzie rozegranie 3 ostatnich meczów na całe boisko: mecz o 5, mecz o 3 i mecz o 1 miejsce.Jeśli dojdzie do takiego rozwiązania to zagramy te mecze systemem 5+1.

Ostatnia sprawa: boisko jest wynajęte na 4 godziny. Wykładamy na to swoje pieniądze, ale liczymy,
że każda drużyna dorzuci parę groszy za wynajęcie boiska. 5 złotych od zawodnika nie jest przecież nieosiągalną kwotą. Nie traktujcie tego jednak jak wymogu. Nie chcecie dokładać się do
wynajmu - zrozumiemy.

Myślę, że o niczym nie zapomniałem. Jeśli jednak - piszcie. Proszę wszystkich kapitanów o maila zwrotnego ze 100% potwierdzeniem swojego uczestnictwa. Jeśli macie jakieś uwagi - również proszę o maila.

Pozdrawiam,
Mateusz.

PS. Bardzo ważna sprawa: zaproście do kibicowania dziewczyny, kochanki, kumpli, rodzinę... Zróbmy tłum... W końcu oglądać ma nas niejeden telewidz:) Pamiętajcie jednak, że obowiązuje pełna kulturka:)

autor: Zibi71 2009-12-02 20:44:53