Playarena w Cafe Futbol!

• autor: buszmen85, 2009-12-02 23:12

Według informacji zawartych w newsie na stronie głównej PA, materiał filmowy z piątkowego miniturnieju będzie wyemitowany już w najbliższą niedzielę o 11. Program będzie powtarzany głównie w Polacie Sport Extra, ale w poniedziałek o 11:20 na Polsacie Sport będzie można zobaczyć powtórkę.

Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Playarena w Cafe Futbol!
Niezwykle popularny program TV o tematyce piłkarskiej zainteresował się działalnością naszego portalu. W najbliższy piątek ekipa Polsatu Sport zawita do Wrocławia w celu nakręcenia krótkiego reportażu na temat rozgrywek piłkarskich Playarena.

Z dużym prawdopodobieństwem możemy poinformować, iż materiał ten zostanie wyemitowany już w najbliższą niedzielę w premierowym odcinku programu Mateusza Borka!

Zapraszamy więc wszystkich do oglądania Cafe Futbol w Polsacie Sport w niedzielę 6 grudnia o godzinie 11.00.

W razie czego zamieszczamy daty powtórek programu :)

Niedziela, 6 grudnia 23:20

Polsat Sport
Poniedziałek, 7 grudnia 11:20

Poniedziałek, 7 grudnia 14:00

Środa, 9 grudnia 00:00

Środa, 9 grudnia 09:10

Czwartek, 10 grudnia 09:30

Piątek, 11 grudnia 23:20

autor: Zibi71 2009-12-03 09:43:22

Profil Zibi71 w Futbolowo e tam ;p na tvp2 bedzie Cejrowski hehe

autor: buszmen85 2009-12-05 21:25:11

Profil buszmen85 w Futbolowo Wojtek:  Wczoraj (piątek - 4.12) realizowaliśmy z telewizją Polsat reportaż dotyczący rozgrywek. Rozegraliśmy we Wrocławiu mini-turniej (gratulacje dla zwycięzców! podziękowania dla uczestników!) - kamera towarzyszyła nam podczas gry. Po turnieju mieliśmy okazję poruszyć temat rozgrywek z dziennikarzami realizującymi materiał. Mamy nadzieję, że wyjdzie z tego ciekawa relacja. Tak czy inaczej - realizacja dotycząca rozgrywek pojawi się w Cafe Futbol najprawdopodobniej dopiero w przyszłą niedzielę (13.12) - ze względu na to, że osoby, które program przygotowują nie zdążą wcześniej przygotować całości materiału. Aktualnie czekamy na potwierdzenie terminu emisji ze strony dziennikarzy - jak tylko uzyskamy pewne informacje - zamieścimy je w newsie. Pozdrawiamy!