Beyzymowie na turnieju PA

• autor: maras357, 2009-12-05 23:04
Turniej organizowany przez playarene w celu umożliwienia telewizji Polsat Sport nakręcenia reportażu o naszych rozgrywkach, który zostanie wyemitowany w programie Cafe Futbol. Krótki opis naszego występu.
W składzie: Stanik, Młody, Seba, Wujas, Zibi, Sprzedo, Puyol, Boban, Maras, Pryku stawiliśmy się na boisku przy ulicy Grochowej. Na dworze było coraz zimniej wszyscy ciepło poubierani rozgrzewaliśmy się i popijaliśmy herbatkę z termosu Zibiego.
Grupa nam się trafiła trudna, statystycznie patrząc mieliśmy w niej mistrza Wrocławia(Ołbin Team) oraz mistrza 2 ligi(Kokolino TB) z sezonu 2008/2009, a więc trafiła nam się tzw. "grupa śmierci".

Pierwszy mecz : Ołbin Team - FC Ojca Beyzyma 4-1
Mecz z mistrzem Wrocławia zawsze mobilizuje do lepszej gry i trzeba przyznać że to był nasz najlepszy mecz w tym turnieju mimo tak niekorzystnego wyniku. Zaczęliśmy od prowadzenia co było zaskoczeniem, ale strzelec bramki Maras pokazał już, że potrafi strzelać bramki mistrzom Wrocławia i lubuje się  w wyprowadzaniu w tych meczach Beyzymów na prowadzenie. Niestety Ołbin pokazał klasę i w 30 sekund odrobił stratę po naszym błędzie w obronie. Do końca meczu walczyliśmy mieliśmy jeszcze parę sytuacji (najlepszą zmarnował Puyol, ale nie można go winić nie zdążył do piłki), ale to Ołbin zdobywał bramki.

Drugi mecz : FC Ojca Beyzyma - Kokolino TB  1-8
Ten mecz zaczęliśmy bardzo słabo nie opiszę co się dokładnie stało na początku meczu tego dokładnie nikt nie wie, ale po 3 minutach przegrywaliśmy 0-4. Z czasem niewiele poprawiło się w naszej grze i traciliśmy kolejne bramki. Honorową bramkę zdobył Maras po ładnej "klepce" ze Sprzedo.

Mecz o 5. miejsce : Czarni - FC Ojca Beyzyma 6-4
O honor przyszło nam walczyć z drużyną admina Playareny. Chcieliśmy zmazać plamę wysokiej porażki z poprzedniego meczu, ale nie było nam to dane. Mimo, że bramki strzelali Puyol, Seba oraz 2 Boban to było za mało na ekipę Czarnych tego dnia. Brak sił w ostatnim meczu był widoczny.

W meczu finałowym zagrały Ołbin Team oraz Sparta Wrocław (co było zaskoczeniem). Przed meczem zawodnicy ustawili się w szeregu niczym na meczu Ligi Mistrzów, zawodnicy obu drużyn zostali zarejestrowani przez kamerę Polsatu. O ile w tym momencie obie drużyny prezentowały wyrównany poziom to w meczu Ołbinianie pokazali jak zdominowali ten turniej. Wygrana 8:0 nie pozostawia złudzeń kto miał wygrać ten turniej.

W galerii jest pare zdjęć, które zdążył przed meczami cyknąć Sprzedo.