Najbliższe mecze

• autor: buszmen85, 2010-04-16 23:19

W rozszerzeniu newsa znajdują się opisy oraz garść statystyk. Zapraszam do lektury.

TB Squad - niewiele wiemy o najbliższym przeciwniku,  jest to nasz pierwszy mecz z tą drużyną. W poprzednim sezonie uplasowali się na 14 miejscu z bilansem 3 zwycięstw i 6 porażek. W tym sezonie rozegrali jak dotąd 3 spotkania i wszystkie wygrali:

TB SQUAD Czarni 6:3
TB SQUAD Czternasta Team 11:9
TB SQUAD Czternasta Team 11:0

TB - po niedawnej fuzji z Kokolino (spadkobiercy Red Devils) grają sporo meczy i to bardzo intensywanie. Jak do tej pory rozegrali 11 z czego wygrali 9 oraz 2 przegrali. Aktualnie plasują się tuż za na nami, na 5 miejscu w tabeli.  W poprzednim sezonie rozegraliśmy z Red Devils dwa mecze 1 zwycięstwo oraz 1 porażkę i dobrze byłoby gdyby ta prawidłowość była kontynuowana.

Ołbin Team - jest to drużyną z którą niejwięcej razy graliśmy w tym sezonie. Ligowiec, turniej na Grochowej i kilka sparingów i wszystko w plecy. Aktualny lider 1 ligi Wrocław będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania, spotkania w kategorii  "bardzo trudne"... ale póki piłka w grze to wszystko jest możliwe. Do boju Beyzymowie !