TRO MEDIA Sparta Wrocław  FC Ojca Beyzyma 2:5
Czarni FC Ojca Beyzyma 3:6
FC Ojca Beyzyma Pogromcy Faworytów 6:5
TB FC Ojca Beyzyma 19:13
TB SQUAD FC Ojca Beyzyma 2:3

Te wszystkie mecze łączy jedna wspólna negatywna cecha. W każdym z tych spotkań jako pierwsi traciliśmy bramkę!. Tak drodzy Beyzymowie w ostatnich 13 meczach ligowych rywale wpisują się na listę strzelców jako pierwsi. Ostatnim spotkaniem ligowym w którym otworzyliśmy wynik był rewanż z Wiadrowcami 18 października 2009 roku !. Przydałoby się wkońcu przerwać tą czarną serię. Może w rewanżu z TB ?

• Komentarzy [6]
  • czytano: [361]

autor: maras357 2010-04-18 11:02:03

Profil maras357 w Futbolowo Duży błąd! To fakt w tylu meczach tracimy pierwszą bramkę, ale nie jest to 13 mecz z rzędu bo z Żytnią prowadziliśmy 0-2 więc z rzędu 5 meczy ;P

autor: buszmen85 2010-04-18 11:11:45

Profil buszmen85 w Futbolowo wydaje mi się że z Żytnią zaczęliśmy od straty bramki.. nie pamiętam dokładnie, bo relacji z tego meczu nie ma.. w każdym razie to i tak zły omen.. bo gdybym sprawdził jeszcze wcześniejsze mecze to nie sądzę aby było znacznie lepiej..

autor: maras357 2010-04-18 11:19:32

Profil maras357 w Futbolowo ale zdarzyło się że przerwaliśmy złą passę i może dziś też?;p

autor: buszmen85 2010-04-18 11:27:08

Profil buszmen85 w Futbolowo taka seria nie powinna mieć wogóle miejsce.. a tak to niemal cały czas źle wchodzimy w mecz :P

autor: kubas87 2010-04-19 00:21:33

Profil kubas87 w Futbolowo Jak się przychodzi 3 minuty przed meczem i zaraz z rowerka wchodzi grać, to się tak kończy. :]

autor: buszmen85 2010-04-19 00:49:21

Profil buszmen85 w Futbolowo dzisiaj zła passa przerwana.. wystarczy tylko zauważyć problem to od razu znika.. to dopiero nazywa się skuteczna interwencja :P..

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.