Wywiad z Małyskiem

• autor: PRYKU87, 2010-04-21 16:51

W newsie kolejna część kultowej dawki wiedzy pt: „I co q***, wiedziałeś?!”. Kolejnym gościem jest Krzysztof Małys, a przesłuchującym Pryku. Zapraszam do czytania, jak również komentowania.

Wywiad z Krzysztofem Małysem 21.04.2010 r.

Powiedz coś o sobie: wiek, czym się zajmujesz, jakie masz hobby?

- Kończę 22 lata we wrześniu dokładnie 17. W chwili obecnej się uczę i pracuję dorywczo jako mechanik i instalator klimatyzacji domowych, biurowych itp., a hobby to piłka nożna i samochody :P

Jak się czujesz w drużynie Ojca Beyzyma?

- Chyba dobrze nie narzekam :P jasne, że dobrze, ponieważ jest fajna atmosfera w drużynie :)

Masz dziewczynę…chłopaka?

- Ojoj trudno powiedzmy…hehe NIE, nie mam dziewczyny a za chłopakami nie przepadam… chłopaka? PRYKU nie do mnie te pytania ;)

Najciężej przeciw jakiej drużynie Ci się grało w Playarenie?

- Według własnych odczuć to chyba był wczorajszy mecz z Ołbinem, gdzie nie mogłem sie odnaleźć.

Ulubione lody?

- Wow! :D chyba na wafelku cukrowym o smaku miętowym.

Jakbyś miał czas i nieograniczony budżet, to gdzie byś chciał pojechać na wakacje?

- Myślę, że jeśli miał bym nieograniczony budżet to odwiedził bym kilka gorących miejsc, gdzie opalają się dziewczęta:), lecz pierwszym taki miejsce była by chyba plaża w Miami.

Najlepszy piłkarz w historii futbolu?

- Pele.

Czego najbardziej nie lubisz? Co Cię  denerwuje?

- Najbardziej nie lubię jak ktoś "KAŻE" mi coś zrobić, nie prosi, nie pyta czy coś dla niego zrobię tylko rozkazuje, a zaś denerwuje jak to zrobię, a potem mówi, że po co się brałem jak nie umiem danej rzeczy wykonać, bardzo mnie to irytuje!

Bill Cosby, czy Benny Hill?

- Benny Hill.

5 najlepszych filmów jakie widziałeś.

- Szybcy i wściekli, za szybcy za wściekli, taxi, taxi2, 60 sekund, ogólnie mówiąc to co związane z "SAMOCHODEM" ( nielegalne wyścigi, kobiety, piękne auta stare i ten nowe i oczywiście kobiety) :)

Ulubiona pozycja?

- Pomoc (atak i obrona).

Czy polecasz książkę: „101 sposobów samogwałtu”?

- Nie zdecydowanie nie, chyba że…? :P

3 wzmocnienia jakie byś zrobił do Śląska Wrocław z naszej ligi.

- Ja, Pryku i ktoś na obronę ( Sprzedo, Jacek, i czyściciel kosa kosałka Sebkoooooooo ) :P

Uprawiasz inne sporty, prócz piłki nożnej?? Grasz na jakimś instrumencie?

- Nie, nie gram lecz chciałbym grać na Gitarze dla mego dziadka, ponieważ próbował mnie nauczyć jak byłem mały (młodszy) i widziałem w jego oczach RADOŚĆ, co do sportów to gram ze znajomymi w kosz, siatkówkę.

Auto marzeń?

- Stare i bardzo klasyczne Camaro SS w kolorze niebieskim.

Na którym boisku gra Ci się najlepiej?

- Terenowa, ale z miłą chęcią zagrał bym na sztabowej po 11.

Brunetki, blondynki, rude, łyse, azjatki, mulatki, murzynki, latynoski, gładkie, pomarszczone czy geje?

- Brunetki, ale z jasnymi niebieskimi lub zielonymi oczami i oczywiście sex bomby BLĄDYNKI, oraz latynoski :)

Ulubiony napój zawierający alkohol?

- Jeżeli chodzi o wódę to nie wiem, a piwo to Reds jabłkowy, lub irlandzkie pifko o smaku jabłkowym :P

Na koniec wywiadu dodaj coś od siebie. Oczywiście również kilka słów do kibiców.

- Skromnie pozdrawiam całą ekipę z Ojca Beyzyma, a co do kibiców to…dziewczyny pokazujcie się na meczu bo mi forma maleje! Pozdrowienia dla Krystyny z gazowni :P

Opinia po wywiadzie: Krzysiu, nazywany pieszczotliwie Małyskiem jest bardzo barwną postacią. Uwielbia biegać jak kojot w amoku, oraz wspinać się na ogrodzenia i inne przeszkody niczym dzika kapucynka. Prócz tego jest skromny i bardzo sympatyczny. Charakteryzuje się dużym poziomem poczucia humoru. Lubi sport i motoryzację. Marzy by cała drużyna wzięła wspólny prysznic po wygranym meczu. Wspomniał również, że oczekuje całej zgrzewki wódki na grillu, który jest planowany na 30 kwietnia.

autor: buszmen85 2010-04-21 16:57:07

Profil buszmen85 w Futbolowo nie zapominajmy, że Małysek jest jak małpa, zręcznie i często wspina się po płocie na Terenowej :D

autor: maras357 2010-04-21 17:24:40

Profil maras357 w Futbolowo Sebuś w Śląsku? :O ciekawe hehe, już wiecie teraz do kogo się zgłaszać z zepsutą furą :P

autor: buszmen85 2010-04-21 17:33:07

Profil buszmen85 w Futbolowo Maras, jasne że nie w Śląsku.. za niskie progi.. Inter, Real, Chelsea, Bayern to jest bardziej odpowiednie :P

autor: maras357 2010-04-22 16:42:26

Profil maras357 w Futbolowo Dodatkowe pytanie w każdym nowym wywiadzie będzie brzmiało:Twój ulubiony klub? Odpowiedź Małyska: Manchester, ten w którym grał Cristiano(czyt. United). ;)