Grillparty u Seby

• autor: buszmen85, 2010-04-29 12:49

Czas wkońcu zacząć sezon grillowy!. W jutrzejszym dniu świętować będziemy urodziny niejednojajowych bliźniaków Zibiego i Sprzedy. W rozwinięciu newsa więcej o tym wydarzeniu.

Grillowanie z % skierowane jest głównie do Beyzymów. Fajnie by było gdyby każdy mógł przyjść z osobą towarzyszącą, ale ze względów logistycznych jest to póki co niemożliwe. Trzeba wprowadzić ograniczenia. Póki co aktualna lista biesiadowiczów wygląda następująco:

seba, maras, sprzedo, 1 osoba od sprzeda, 2 osoba od sprzeda, zibi, pryku, paulina, adi, krzysiek z sokoła, małysek, bartek, wujas, puyol, ania k., chłopak anii k., filipowski

Lista niekompletna ale wraz z potwierdzeniami będzie na bieżąco uzupełniana.

Mapka: http://img684.imageshack.us/img684/4107/mapkal.jpg

Po pierwszy, każdy bierze ze sobą jakieś mięso, czy to w formie kiełbasek czy kurczaka to już dowolność. Po drugie popita, soczki, toniki, woda mineralna itd. O alkoholu nie trzeba wspominać, ale solenizanci podobno szykują jakąś niespodziankę dla nas ;).

Zbiórka o 18 przed moją działką, ale jeżeli ktoś nie wyrobi to trudno, dojdzie później.

Pojawił się problem braku muzyki. Kto mógłby załatwić odtwarzacza płyty lub ewentualnie dobre przenośne głośniczki ?