Ciężki tydzień

• autor: maras357, 2010-04-30 12:18

Cieżki tydzień czeka Beyzymów, będzie to dobry sprawdzian dla całego zespołu. Mecze z drugą i trzecią ekipą ligi napewno będą obfitowały w walkę do samego końca, bo walka toczy się o nie byle co. Te mecze mogą przesądzić kto wywalczy sobie miejsca premiowane awansem do MP PA. Potem ciężki bój stoczymy ze Spartą, która już czeka by się zrewanżować po pierwszym meczu. W rowinięciu parę info o tych meczach.

Już w poniedziałek zagramy rewanż z Redeco, które przed naszym meczem tego samego dnia rozegra mecz z Sokołami, więc może być trochę podmęczone. Redeco miało ostatnio chwile słabości przegrywając z Pogromcami Faworytów oraz z Turem Wrocław. Nie ma jednak co liczyć na zmęczenie przeciwnika czy chwilę słabości, trzeba zagrać lepiej niż pierwszym meczu naszych drużyn, a nawet lepiej niż z Ołbinem ostatnio. Wiele czasu na regeneracje nie będzie, bo następnego dnia zmierzymy się po raz pierwszy w historii ze Spartanem w Leśnicy. Wierzymy, że w tych meczach każdy da z siebie 110%, ponieważ są to rywale, z którymi walczymy bezpośrednio o lokaty premiowane awansem do Mistrzostw Polski. Ostatni mecz tego tygodnia będzie to rewanż z TRO Media Spartą Wrocław, którą pokonaliśmy w pierwszym meczu 2:5 po bardzo zaciętej walce i po 3 samobójczych trafeniach.

autor: buszmen85 2010-05-01 15:26:03

Profil buszmen85 w Futbolowo rewanż z Redeco i mecz ze Spartanem to arcyważne spotkania.. ewentualna zdobycz punktowa znacznie zwiększa nasze szanse na czołową dwójkę.. tych spotkań po prostu nie można przegrać !..