Wygrana ze Spartą

• autor: maras357, 2010-05-08 16:39

Beyzymowie odbili sobie w tym meczu ciężki okres po meczach z wielką trójką ligi. Bardzo skoncentrowani w obronie oraz skuteczni w ataku. W drugiej połowie Sparta straciła jednego zawodnika i grała o jednego mniej, ale niewiele by to zmieniło prawdopodobnie w grze Sparty, która grała jakby ospale i na stojąco. Szersza relacja niebawem.

Na mecz w tym ciepłym dniu przybyli: Młody, Seba, Sprzedo, Wujas, Puyol, Dawid, Gus, Maras, Pryku oraz Naryn. Seba przybył na mecz z lekkim opóźnienie, podobno męczyło go zatrucie pokarmowe, choć w trakcie meczu nie było to tak widoczne.
Skład bardzo ofensywny, rywal bez ławki rezerwowych, można było pomyśleć, że będzie to łatwy mecz. Trzeba jednak pamiętać, że powołania na mecz w Sparcie dostają tylko najlepsi (uczęszczający na treningi c-klasowej ekipy Sparty).
Od początku meczu graliśmy w pełni skoncentrowani, nie popełnialiśmy zbyt dużo błędów. W obronie dziury łatał Puyol oraz Maras, ale też przez chwilę widziany w formacji defensywnej był Dawid. Mecz przebiegał spokojnie, bez niepotrzebnych fauli bądź przepychanek. Bramek padło dużo, strzelali je tego dnia:3 Pryku oraz Naryn, 2 Maras oraz Gus i 1 Dawid. Znów w pojedynku naszych drużyn padł samobój strzelony przez zawodnika Sparty. W drugiej połowie przeciwnicy byli osłabieni, ich zawodnik nabawił się kontuzja, a że zmienników nie mieli zmuszeni byli mecz kończyć w 5 w polu. Mogliśmy strzelić więcej bramek, ale też mogliśmy stracić mniej. W ataku wzięło się to ze zbytniej zabawy w polu karnym, a w obronie nie wszystkim chciało się już wracać w drugiej połowie. Dobry mecz Gusa po przerwie od piłki oraz solidny mecz Młodego na bramce, który zaliczył dziś nawet asystę.

autor: Sprzedo 2010-05-08 19:14:01

Profil Sprzedo w Futbolowo wszystkim dżentelmenom z meczyku wystawiam Dyszki-Pyszki i pamiętajcie że nawet najgorszy menel może zostać najlepszym NINJA! Dosan i pozdrawiam przeciwników którzy wykazali chęć walki niczym samuraje z dozą tradycji, dobrego gustu i ostrymi akcjami do końca mimo że grali tylko w pi5ontkę . Sebina (Sebuś dostał dziwnej choroby morskiej, wymiotował, był blady i jadł suchary, to może być ciąża!? :-(

autor: Sprzedo 2010-05-08 19:21:54

Profil Sprzedo w Futbolowo Inne niuanse: Dużo akcji lewą stroną. Mareczek schował się za słupem i podczas kontry wyskakiwał z ukrycia niczym Fenix z zarośli, żądląc i kłując przeciwników po kostkach za co otrzymał nagrodę największego Master Ninja

autor: buszmen85 2010-05-08 19:23:48

Profil buszmen85 w Futbolowo nie chce was straszyć ale to chyba grypa żołądkowa :]..

autor: Sprzedo 2010-05-08 19:27:47

Profil Sprzedo w Futbolowo W ataku wyborne sushi serwowali nam nasi NinjaNapastnicy, Gus niczym szef kuchni z kataną w ręku i z lekką łysinką rządził na środku pola za co otrzymuje tytuł Starszego Ninja, Pryczku głównie serwował mocne Sake ale mimo to wie jak wykorzystywać gwiazdki shuriken i jest naszym Gromowatym Ninja z 3 trafieniami w cel. Brawo!

autor: Sprzedo 2010-05-08 19:30:35

Profil Sprzedo w Futbolowo Ninja Tomuś wreszcie się pojawił bo ma tendencje do znikania . Ale jak jest potrzebny to umie wkręcić parę śrubek i walnąć koło bramki. Dzisiaj się mu udało ustrzelić z łuku 3 bramki ... tytuł najlepszego Łucznika meczu !

autor: Sprzedo 2010-05-08 19:33:36

Profil Sprzedo w Futbolowo Dawidek lubi kalmary i wszędzie zapuszcza ich macki, zapamiętałem jedynie że ustrzelił jednego nigri i miał parę odbiorów maki z czego udało mu się stworzyć nigri-maki , połączenie dość okazałe i niecodzienne. Za dwa tygodnie podobno zaprasza na tajską ucztę gdyż ma ochotę na coś ostrzejszego z Tura

autor: Sprzedo 2010-05-08 19:52:40

Profil Sprzedo w Futbolowo Na bramceMłody Ninja , dobrze kierował obroną za pomocą kijka Bo który tak naprawdę powinien się nazywać roku-shaku-bo bo prawie obronił karnego! Maił dobre wsparcie ze strony obrońców którzy obdarowywali go prezentami niczym podczas obrzędu Onmyo Gogyo tylko że przesadzili z sake i wpadło 5 trafień . Pujol po meczu obiecał nam że wreszcie pójdzie na dietę i do fryzjera !

autor: Sprzedo 2010-05-08 19:59:13

Profil Sprzedo w Futbolowo Na końcu wasz 6 Dan Shaolin Kempo - Sprzedo , komunikat filmowy od wszystkich obrońców do NinjaNapastników ... youtube.com/watch?v=0b75cl4-qRE z apraszam do lekcji prawdziwej kultury ; )

autor: maras357 2010-05-08 20:04:02

Profil maras357 w Futbolowo widzów o słabych nerwach przestrzegam przed filmem z cyklu: "Szit jakie lubi Sprzedo! Wytrzymasz presje?" :P

autor: PRYKU87 2010-05-09 01:07:46

Profil PRYKU87 w Futbolowo Sprzedo - lubię jak jesteś wstawiony ;) co do meczu to 3pt cieszą. Co nie zmienia faktu, że warto poćwiczyć nad kilkoma konkretnymi aspektami podczas naszych gierek towarzyskich. P.S. Sushi jest do bani. P.S. 2 Ktoś chce być fryzjerem Puyola? :P Pzdr

autor: Sprzedo 2010-05-09 05:01:31

Profil Sprzedo w Futbolowo Sushi się nie lubi sushi się robi z przeciwników ... na surowo!

autor: wujas_m 2010-05-09 12:07:04

Profil wujas_m w Futbolowo Sprzedo relacja jest wyśmienita, przyjmijcie go na etat do redakcji, a będzie serwował znakomite kąski:P Sprzedo masz już restauracje z sushi...

autor: Sprzedo 2010-05-09 23:48:20

Profil Sprzedo w Futbolowo dokładnie , wystarczy dobrze zarządzać , BeyzymaSushiBar OPEN : P na otwarcie happy hour na driny !

autor: buszmen85 2010-05-10 11:56:00

Profil buszmen85 w Futbolowo dwa dni gorączka, suchary, herbata i woda niegazowana.. ale już po, odżyłem :P a na boisku to ja umieralem, blady jak ściana bylem :]

autor: buszmen85 2010-05-10 14:04:35

Profil buszmen85 w Futbolowo a co do meczu.. wynik powinien być dużo wyższy.. sporo zmarnowanych sytuacji sam na sam albo w liczebnej przewadze.. rozumiem, że nie ma takiej presji jak dobry wynik, ale wystarczy spojrzeć w tabelę i zobaczyć że mamy ujemny bilans bramkowy :]