Leśnica zdobyta. Wyjazdowe zwycięstwo z Pagelem.

• autor: maras357, 2010-05-26 12:57

Leśnica miejsce złych wspomnień dla Beyzymów, każdy pamiętał srogie lanie w meczu ze Spartanem. Teraz jednak inny przeciwnik i miało być statystycznie łatwiej, bo mimo miejsca w tabeli Pagel zapamiętaliśmy jako solidny team.

Na meczu stawili się: Filipowski, Seba, Sprzedo, Zibi, Małysek, Dawid, Maras, Bartek oraz Ława. W barwach Beyzymów zagrał dawno nie widziany Filipowski oraz Ława, który poratował połowę drużyny podwózką na drugi koniec świata.
Zanim jednak o meczu jedna istotna sprawa panowie. Jeżeli dostajecie smsa od Sebastiana o meczu, to nawet jak macie się nie zjawić, to łaskawie poinformujcie o tym Sebe bądź mnie jednym z trzech sposobów. Pierwszy sposób to napisanie smsa, drugi wykonanie telefonu do mnie bądź Seby i ostatni, który moim zdaniem najmniej czasu zajmuje i powinien być popularny, wpisanie w zapowiedziach przedmeczowych komentarza z informacją o swojej obecności lub nieobecności.Tracimy dużo czasu i kasy, żeby Was poinformować, a niektórzy nie raczą nawet odpisać, to jest trochę nie w porządku. Na strone wystarczy wejść raz dziennie i tam są wszystkie potrzebne informacje, zacznijcie z tego korzystać.
Wracając do meczu po wielkim zbieraniu składu przemeczowym (w ostatniej chwili z gry wypadł Stanik, Cinek niestety zachorował, ale obaj napisali o tym), udało się zebrać, aż 9 osób. W bramce Filipowski, nietypowo bo na lewej obronie Bartek, Sprzedo, Zibi, Maras, Ława, Małysek taka była wyjściowa siódemka. Mecz rozpoczął się po naszej myśli dosyć szybko strzeliliśmy bramkę i nie oddaliśmy prowadzenia do samego końca meczu. Z bardzo dobrej strony pokazał się Ława, strzelił 3 bramki, nie gorszy od niego Małysek który zaliczył też 3 trafienia, jednak zawiódł bo deklarował przed meczem, że strzeli ich pięć :). Szczęścia tego dnia nie miał Maras, zaliczając 3 słupki i poprzeczkę trafił tylko raz. Bardzo dobry mecz na obronie w nietypowej dla sibie roli zagrał Bartek jako ofensywny zawodnik był prawie nie do przejścia grając w obronie. Filipowski co wpuścił to wpuścił, ale parę razy pokazał się z naprawdę dobrej strony. Dodatkowo powiedział po meczu, że dawno z nami nie grał i od tamtego czasu poprawiliśmy swoją grę, ładniej grając piłką. Plusy są, ale nie ma się co oszukiwać Pagel w rozsypce nie pokazał nic wielkiego, a my pownniśmy więcej sytuacji wykorzystać jak i również mniej stracić. Mecz ogółem "na lajcie!" z pewną wygraną, choć w eksperymentalnym składzie.
Zapraszam do dyskusji.

autor: buszmen85 2010-05-27 00:24:50

Profil buszmen85 w Futbolowo Małysek ! chcesz odzyskać swój nóż ? to co ja mówiłem na temat zawiązywania butów na boisku ? :]

autor: buszmen85 2010-05-27 00:30:25