Przeklęty dwumecz z WTFem

• autor: buszmen85, 2010-05-29 14:50

W pierwszym meczu prowadziliśmy z WTFem 5:2 by ostatecznie przegrać 6:7. W rewanżu również prowadziliśmy 5:2 i... skończyło się porażką 5:6 po dogrywce. Klątwa, klątwa i jeszcze raz klątwa. Zapraszam do relacji.

Z wyglądu normalni ludzi, tacy jak my amatorscy piłkarze. A jednak jakimś zrządzeniem losu wygrali dwumecz, przeklęty dwumecz. Czy przeciwnikowi pomagałby czarne nadprzyrodzone moce piekielne ?. Pewności nigdy nie ma, przekona nas o tym dopiero nowy sezon :].

Na piątkowym meczu na Zaporoskiej stawili się: Młody, Seba, Zibi, Sprzedo, Bartek, Małysek, Gus, Maras, Pryku. Spotkanie rozpoczęło się kwadrans po 19 i trwało około 75 minut.

Początek spotkania należał zdecydowanie do nas. Dzięki wysokiemy pressingowi rywal miał duże problemy z wyjściem z własnej połowy a co dopiero w kontruowaniu akcji. Nasza przewaga uwidoczniła się w strzeleniu 2 bramek, choć okazji na kolejne nie brakowało. Z czasem na boisku przebudzili się piłkarze WTF i zaczęli stwarzać podbramkowe sytuacje. Po jednej z nich zdobyli kontaktowego gola i z takim wynikiem zeszliśmy na przerwę.

Druga odsłona ponownie zaczęła się od mocnego uderzenia naszej drużyny. Strzeliliśmy kolejne dwie bramki tracąc przy tym jedną. Był wynik 5:2 do końca pozostało jakieś 20 min i wtedy zaczęły się problemy. "Nie wykorzystane sytuacje się mszczą" i tak właśnie było tym razem. Nagle w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęła gdzieś skuteczność Małyska, który do tej pory rozgrywał bardzo dobre zawody. Z kolei wysoką formą zabłysnął bramkarz WTF (gracz meczu), który wyratował kilka sytuacji sam na sam. Zaczęły się pojawiać błędy w naszej obronie, skrzętnie wykorzystane przez rywala. WTF poczuł szansę i niestety dzięki pomocy Bartka "moja" zdołał wyrównać spotkanie. Stało się niemożliwe, znowu.  Drużyna przeciwna zaproponowała grę o złotą bramkę a ja przystałem na to.

W doliczonym czasie gry, my jak i rywale mieliśmy kilka sytuacji bramkowych, ale o końcowym wyniku zadecydował prosty błąd Pryka w obronie, który w prostej sytuacji podał piłkę prosto pod nogi przeciwnika. I stało się, przegraliśmy po raz kolejny wygrany mecz.

Słowo ode mnie. Biorę na siebie odpowiedzialność za przegrany mecz. Przystałem na grę w doliczonym czasie gry. Ale w momencie, w którym to potwierdzałem nikt nie wyraził głosu sprzeciwu. Tak, jakby wszyscy Beyzymowi akceptowali dalszą grę i chcieli dalej walczyć o zwycięstwo. Dopiero po przegranym meczu meczu usłyszałem słowa krytyki, " że to był głupi pomysł". Ciekawe co by było gdybyśmy jednak to spotkali wygrali?. Bo tak to wyglądało mi na szukanie kozła ofiarnego, zrzucanie winy na kogoś za swoje błędy. To była taka mała niemiła sytuacja, poza tym to chill :).

autor: Trycja 2010-06-01 08:21:32

Profil Trycja w Futbolowo Miałeś zrelacjonować jak rozmawialiśmy ;> Wchodzę na stronę, a tu braki ;P. Specjalnie chciałam poczytać...

autor: maras357 2010-06-01 23:43:11

Profil maras357 w Futbolowo co do słów krytyki były one z mojej strony to prawda, nie obwianiam Cie o porażkę bo cała drużyna w końcówce zagrała słabo :( ale co do braku sprzeciwu to już nie pierwszy raz gdy w sporenej sytuacji Beyzymowie milczą... ja sam nie słyszałem propozycji dopiero jak ktoś krzyknął by grać usłyszałem coś, że złoty gol a wtedy protestowanie na niewiele by się zdało.

autor: maras357 2010-06-01 23:44:15

Profil maras357 w Futbolowo Na przyszłość propozycja nie grajmy, o złotego gola takich zasad nie ma od dawna w piłce, a remis to remis pkt i tak jest ;)