FC Ojca Beyzyma na koszulce Playareny!

• autor: maras357, 2010-06-21 17:25

Nazwa naszego klubu będzie drukowana na koszulkach Playareny, które mają być sprzedawane podczas Playarena Cup 2010!  Więcej informacji w newsie.

Projekt, który wygrał konkurs na koszulkę Playareny będzie wyprodukowany i sprzedawany najprawdopodobniej już na Playarena Cup 2010. Przyszła koszulka będzie wyglądała tak:

Ludek na koszulce będzie utworzony z nazw drużyn Playareny oraz ksyw bądź imion i nazwisk osób, które zgłoszą się przed zakończeniem liczby miejsc, ponieważ są one ograniczone. Beyzymowie jednak są już pewni swego, ponieważ otrzymałem informacje o dokonaniu przelewu. Za miejsce trzeba było zapłacić 5zł, sponsorem naszym okazał się Zibi, który również wykupił miejsce na swoją ksywę :P. Informacje na temat wykupowania miejsca na koszulce:
Będzie któs chętny do kupna takiej koszulki? :)