Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Musisz siê zalogowaæ, aby korzystaæ z mini-chatu.

Statystyki dru¿yny

Brak u¿ytkowników
zalogowanych i 2 go¶ci

ogó³em: 835 502

statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Finalizacja zesz³orocznych typerek

• autor: buszmen85, 2010-10-23 23:44

Zaleg³o¶ci, zaleg³o¶ci i jeszcze raz zaleg³o¶ci. Teraz dopiero finalizujemy zakoñczenie typerki za zesz³oroczny sezon w Playarenie oraz drugiej z Mistrzostw ¦wiata i przygotowujemy siê do zaczêcia nowej. Szczegó³y w rozwiniêciu newsa.

Zwyciêzcy typerki Playareny za sezon 2009/2010:
- W kategorii Najlepszy typer zwyciê¿y³ Jakub "Kubek" Filipowski z 76 punktami.
- W kategorii Najwiêcej dok³adnie trafionych wyników mamy dwóch zwyciêzców Jakub "Kubek" Filipowski oraz Zbigniew "Zibicz" Nawara. Obaj wytypowali dok³adny wynik 2 meczy.
- W kategorii Najlepsza skuteczno¶æ typerki zwycie¿y³ Zbigniew "Zibicz" Nawara z 78,1% wygranych.

Zwyciêzcy typerki z Mistrzostw ¦wiata w RPA 2010:
- W kategorii Najlepszy Typer zwyciê¿y³ Damian "Bandi" Bandura z 51 punktami.
- W kategorii Najwiêcej dok³adnie trafionych wyników zwyciê¿y³ Damian "Bandi" Bandura. Wytypowa³ dok³adny wynik 10 meczy.
- W kategorii Najlepsza skuteczno¶æ typerki zwycie¿y³ Krzysztof "Sprzedo" Jaworski z 63,1% wygranych.

Jeszcze raz gratulujemy typerom i zapraszamy do nowej zabawy w bukmacherów, która ruszy ju¿ wkrótce. Liczymy, ¿e uda siê wprowadziæ jakie¶ atrakcje, jak np mecze Ekstraklasy. Zobaczymy, wkrótce bêdzie wiadomo wiêcej.

W kwesti dyplomów, projekty s± ju¿ gotowe i w poniedzia³ek bêd± wydrukowane. Mamy nadziejê, ¿e w ci±gu tygodnia zostan± w ca³o¶ci rozdane wszystkim laureatom.

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.

FC Ojca BeyzymaFC B³onie
FC Ojca Beyzyma 5:6 FC B³onie