Nowe statystyki z I ligi wrocławskiej

• autor: buszmen85, 2010-11-22 15:49

Dwa ostatnie zwycięstwa nie tylko poprawiły naszą pozycję w tabeli ale także polepszyły statystyki. Nie pozostaje mi nic innego niż zachęcić do zapoznania się z tym artykułem, z magią liczbową ;).

Pod tym linkiem znajdują się aktualne statystyki z naszej ligi. Nie ma jakiś zaskakujących różnic po dwóch tygodniach, ale pewne zmiany są. W naszym przypadku:

Pozycja ligowa: 15 - > 7

Średnia liczba strzelonych goli w meczu: 4,73 - > 5,15. Poprzednio pod tym względem było od nas gorszych 6 zespołów, tym razem jest ich 9: Tur Wrocław, Screamz Wrocław, Alkopoligamia, Pogromcy Faworytów, Sokół Południe, Interregional, Ostry Boys, Boka Żuniors i Sparta Wrocław.

Średnia liczba straconych goli w meczu: 7,27 - > 6,54.  W poprzednim zestawieniu gorzej prezentowało się 9 ekip, teraz jest ich 12: WTF, Tur Wrocław, Sokół Południe,  FC Błonie, Wiadrowcy, Czarni, Nankatsu, Redeco, Kuźniki, Klub Miłośników Browara, Boka Żuniors oraz Sparta Wrocław.

Średni bilans bramkowy na mecz dalej jest ujemny: -2,55 - > -1,38. Dwa tygodnie temu gorszy bilans reprezentowało  5 zespołów, ale teraz jest ich 8 :  WTF, Tur Wrocław,  Alkopoligamia, Sokół Południe, Ostry Boys, Klub Miłośników Browara, Boka Żuniors oraz Sparta Wrocław.

Średnia liczba wszystkich bramek w meczu: 12,0 - > 11,69.

W skrócie... Jest lepiej :)