Szop Playarena

• autor: maras357, 2010-12-21 14:00

Playarena otworzyła na swojej stronie "Szop". Dziwnie brzmiąca nazwa sklepiku internetowego, ale chcą być oryginalni ;P W rozwinięciu dowiecie się co możecie zakupić Playarenowskim "Szopie" oraz można obejrzeć nową produkcję Beyzyma TV.

Myślicie sobie, eee pewnie wymyślili eurogąbki itp. Otóż nie, w nowym sklepiku możecie zakupić koszulki własnego projektu lub gotowego, film z mistrzostw z tego roku oraz tu większe zaskoczenie, ubezpieczenie! Aczkolwiek można również zakupić nową skórkę do profilu.

Adres Szopa: http://playarena.pl/szop.html

Dodatkowo mogę poinformować, że Beyzymapress.pl dotarło do informacji według, których w najbliższym czasie na portalu pojawi się wywiad z członkami biura Playareny w sportowym programie SportGame+ telewizji dolnośląskiej TV4. (Ale, że Beyzymapress.pl jest szybsze już teraz prezentujemy ten wywiad ;D)

Korzystając z okazji przedstawiam nowy filmik, który sie pojawił w kanale Beyzyma TV. Tym razem jest on o zawodowym klubie, który awansował z grupy śmierci Ligi Europejskiej. Zwiastun filmiku o Lechu Poznań, bo o tym klubie mowa, przedstawiam poniżej, na filmik główny będzie trzeba jednak trochę poczekąć.