Nowe statystyki z I ligi wrocławskiej

• autor: buszmen85, 2011-03-16 12:15

Kolejne zwycięstwo nie tylko poprawiły naszą pozycję w tabeli ale także polepszyły statystyki. Nie pozostaje mi nic innego niż zachęcić do zapoznania się z tym artykułem, z magią liczbową ;).

Pod tym linkiem znajdują się aktualne statystyki z naszej ligi. Poprzednie zestawienie robione było pod koniec listopada, więc zaszło sporo zmian. Tym bardziej, że nie wszystkie drużyny robiły sobie przerwę zimową :).

Pozycja ligowa: 7 - > 6

Średnia liczba strzelonych goli w meczu:  5,15 - > 5,27.  Poprzednio pod tym względem było od nas gorszych 9 zespołów i ta liczba nie uległa zmianie:  Żytnia Wrocław, Screamz Wrocław, Alkopoligamia, Sokół Południe, Interregional, Ostry Boys, Boka Żuniors, Mokrzański KS, Sparta Wrocław.  Co ciekawe, Tur Wrocław ma identyczne statystyki, również 5.27.

Średnia liczba straconych goli w meczu:  6,54 -> 6,07.  W poprzednim zestawieniu gorzej prezentowało się 12 ekip, teraz jest ich 15:  FC 72 Wrocław, WTF, Tur Wrocław, Sokół Południe,  FC Błonie, Wiadrowcy, Czarni, Huby Team United, Kuźniki, Interregional, Klub Miłośników Browara, Ostry Boys, Mokrzański KS,  Boka Żuniors oraz Sparta Wrocław.

Średni bilans bramkowy na mecz dalej jest ujemny: -1,38 ->  -0,8. W lisotpadzie gorszy bilans reprezentowało  8 zespołów, ale teraz jest ich 12 : FC 72 Wrocław,  WTF, Tur Wrocław,  Alkopoligamia, Sokół Południe, Kuźniki, Interregional, Mokrzański KS, Ostry Boys, Klub Miłośników Browara, Boka Żuniors oraz Sparta Wrocław.

Średnia liczba wszystkich bramek w meczu: 11,69 -> 11,33.

W skrócie... Jest coraz lepiej :)