Turniej Charytatywny w Piłce Nożnej

• autor: maras357, 2011-03-30 07:31

Turniej Charytatywny w Piłce Nożnej o puchar Wiceprzewodniczącego Zarządu Osiedla Powstańców Śląskich odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 10 przy ulicy Wandy 13. Wpisowe 5 zł od osoby. Więcej w newsie.

Zgłosiliśmy nasz zespół, ale do 11 kwietnia musi być przynajmniej 6 osób potwierdzonych. Maksymalnie można zgłosić 9 zawodników. Kasa idzie na obiady dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 76 ;) W turnieju może wziąć udział maksymalnie 12 zespołów. W komentarzach wpisujcie kto może w tym terminie zagrać, również informuję, że boisko na którym odbędzie się turniej jest takie samo jak to na Powstańców Śląskich na pętli Krzyki, które dobrze znamy. Jeśli będzie duża liczba chętnych możemy zgłosić 2 zespoły ;) Poniżej prezentuje regulamin Turnieju:

"Regulamin Turnieju Charytatywnego w Piłce Nożnej o puchar Wiceprzewodniczącego Zarządu Osiedla Powstańców Śląskich.

I. Turniej Charytatywny w Piłce Nożnej jest imprezą sportową o zasięgu
ogólnowrocławskim, organizowaną przez Stowarzyszenie Młodzi XXI oraz Wiceprzewodniczącego Zarządu Osiedla Powstańców Śląskich
II. Honorowy patronat nad turniejem sprawuje Renata Mauer-Różańska Przewodnicząca Komisji Sportu w Radzie Miejskiej Wrocławia.
III. Cele Turnieju

a)      promowanie zdrowego trybu życia

b)      zebranie środków pieniężnych na rzecz dofinansowania obiadów dla dzieci z rodzin z ciężką sytuacją finansową,

IV. Warunki uczestnictwa

1. Za uczestnika turnieju rozumie się zespół piłkarski, którego członkowie mogą być w dowolnym wieku .
2 Każdy z uczestników Turnieju w momencie zapisu przekazuję  kwotę co najmniej 5 zł od każdego z członków zespołu..

V. Warunki techniczne
1. Każda drużyna uczestnicząca powinna się składać z bramkarza i pięciu zawodników w polu plus maksymalnie trzech rezerwowych.

VI. Postanowienia końcowe
1. Uczestnicy turnieju udzielają organizatorowi praw do dowolnego wykorzystania
nagrań zarejestrowanych podczas rozgrywek oraz zrealizowanych materiałów
foto/wideo bez wypłacania dodatkowych wynagrodzeń.
2. O innych sprawach nieujętych w regulaminie decyduje organizator.
"

autor: wujas_m 2011-03-30 09:01:46

Profil wujas_m w Futbolowo mnie nie będzie

autor: buszmen85 2011-03-30 14:16:50